Żywiecki Uniwersytet Trzeciego Wieku

NASZA DEWIZA na ten rok:

Należy starzeć się wraz ze wszystkimi swymi rówieśnikami. Kto tego nie czyni, musi wreszcie zostać samotny. Lucy Maud Montgomery.

Działalność nasza polega na uczestniczeniu w bezpłatnych wykładach ogólnych (10 razy w roku) i spotkaniach w wybranych sekcjach zainteresowań (z różną częstotliwością, częściowo odpłatne), wspólnych wycieczkach krajowych i zagranicznych oraz wyjazdach na spektakle kulturalne. Szczegółowe informacje (w pierwszej kolejności) przekazujemy członkom płacącym terminowo składki i uczęszczającym regularnie na spotkania, oraz (w drugiej kolejności) przez tę stronę internetową lub za pomocą  smsów.

Wszyscy członkowie zarządu i komisji są wolontariuszami – nikt za pracę dla ŻUTW nie jest wynagradzany. Nie prowadzimy stacjonarnego biura, ale 30 minut przed każdym wykładem można uzyskać więcej informacji od członków zarządu.

Deklarację członkowską i statut można pobrać z tej strony internetowej (zakładka Pobierz na prawo u góry) lub otrzymać przed i po każdym wykładzie, które będą się odbywały w sali klubu Śrubka przy ul. Grunwaldzkiej 13. Zmiany o terminach spotkań będą podawane na tej stronie. Wykłady ogólne   odbywać się będą  zawsze w PIĄTKI o godz. 17.00.

Zadzwoń: 661-749-405  lub wyślij list do zarządu: >>> zakładka KONTAKT.
Jeżeli ten tekst jest mało czytelny – zmień przeglądarkę internetową.
Wpisowe wynosi jednorazowo 30 zł, a  składki 25 zł za semestr lub 50 zł za cały rok – (opłaty wpisowego i składki roczne lub semestralne należy wnosić do 31 października lub do 31 stycznia bieżącego  roku). Można je regulować gotówką, zawsze przed lub po każdym spotkaniu, albo przesyłać przekazem pocztowym pobranym z tej strony internetowej (zakładka Pobierz), a najlepiej i najsprawniej przelewem przez internet nazwa: Żywiecki Uniwersytet Trzeciego Wieku adres Bank Spółdzielczy w Żywcu, Żywiec Rynek 23  –  nr  konta:  74 8137 0009 0029 9361 2000 0010

Galeria zdjęć

Copyright © 2012 Żywiecki Uniwersytet 3 Wieku.

Wszelkie prawa zastrzeżone.