Żywiecki Uniwersytet Trzeciego Wieku

NASZA DEWIZA na ten rok:
Nie ma na starość lepszego leku niż ” Żywiecki Uniwersytet 3 Wieku „
    Członkostwo w Uniwersytecie polega na uczestniczeniu w bezpłatnych wykładach ogólnych (10 razy w roku) i spotkaniach w wybranych sekcjach zainteresowań (z różną częstotliwością, częściowo odpłatne), wspólnych wycieczkach krajowych i zagranicznych oraz wyjazdach na spektakle kulturalne. Szczegółowe informacje przekazujemy wszystkim członkom na spotkaniach oraz przez tę stronę internetową lub za pomocą smsów.
    Wszyscy członkowie Zarządu i Komisji Rewizyjnej są wolontariuszami – nikt za pracę dla ŻUTW nie jest wynagradzany. Nie prowadzimy stacjonarnego biura, ale 30 minut przed każdym wykładem można uzyskać więcej informacji od członków Zarządu.
    Deklarację członkowską i statut można pobrać z tej strony internetowej (zakładka Pobierz na prawo u góry) lub otrzymać przed i po każdym wykładzie, które będą się odbywały w sali Klubu „Śrubka” (Ż-c, ul. Grunwaldzka 13). Zmiany o terminach spotkań będą podawane na bierząco.
Wykłady ogólne odbywać się będą zawsze w PIĄTKI o godz. 17.00.
   Wpisowe wynosi jednorazowo 30 zł, a  składki 25 zł za semestr lub 50 zł za cały rok – (opłaty wpisowego i składki roczne lub semestralne należy wnosić do 31 października lub do 31 stycznia bieżącego  roku). Można je regulować gotówką, zawsze przed lub po każdym spotkaniu, albo przelewem przez internet.
Dane do przelewu:
Żywiecki Uniwersytet Trzeciego Wieku
Bank Spółdzielczy w Żywcu,
Żywiec Rynek 23
Nr. konta:  74 8137 0009 0029 9361 2000 0010
Numery telefonów do kontaktu z nami: 661-749-405 i 723 625 869  oraz
e-mail : zywiecki3wiek@gmail.com lub mogą Państwo napisac do nas  maila bezpośrednio z tej stronki >>> zakładka KONTAKT.