Żywiecki Uniwersytet Trzeciego Wieku

Nasze Motto na rok 2022:
Żyj  z myślą: „Wszystkie dobre rzeczy jeszcze przede mną”
    Członkostwo w Uniwersytecie polega na uczestniczeniu w bezpłatnych wykładach ogólnych (10 razy w roku) i spotkaniach w wybranych sekcjach zainteresowań (z różną częstotliwością, częściowo odpłatne), wspólnych wycieczkach krajowych i zagranicznych oraz wyjazdach na spektakle kulturalne. Szczegółowe informacje przekazujemy wszystkim członkom na spotkaniach oraz przez tę stronę internetową lub za pomocą smsów.
    Wszyscy członkowie Zarządu i Komisji Rewizyjnej są wolontariuszami – nikt za pracę dla ŻUTW nie jest wynagradzany. Nie prowadzimy stacjonarnego biura, ale 30 minut przed każdym wykładem można uzyskać więcej informacji od członków Zarządu.
    Deklarację członkowską i statut można pobrać z tej strony internetowej (zakładka Pobierz na prawo u góry) lub otrzymać przed i po każdym wykładzie, które będą się odbywały w sali Klubu „Śrubka” (Ż-c, ul. Grunwaldzka 13). Zmiany o terminach spotkań będą podawane na bieżąco.
Wykłady ogólne odbywać się będą zawsze w PIĄTKI o godz. 16.00.
   Wpisowe wynosi jednorazowo 30 zł, a  składki 30 zł za semestr lub 60 zł za cały rok – (opłaty wpisowego i składki roczne lub semestralne należy wnosić do 31 października za I semestr oraz do 31 stycznia za II semestr bieżącego  roku). Można je regulować gotówką, zawsze przed lub po każdym spotkaniu, albo przelewem przez internet.
Dane do przelewu:
Żywiecki Uniwersytet Trzeciego Wieku
Al. Wolności 4,  Żywiec
Bank Spółdzielczy w Żywcu,
Nr. konta:  74 8137 0009 0029 9361 2000 0010
Numery telefonów do kontaktu z nami: 661-749-405 i 723 625 869  oraz
e-mail : zywiecki3wiek@onet.pl lub mogą Państwo napisac do nas  maila bezpośrednio z tej stronki >>> zakładka KONTAKT.